ONLINE >>> Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov 1:4

Diskusní forum

Diskusní fórum

Povinná registrace jména a telefonu

Do diskusního fóra hokejprerov.cz mohou přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem (údaje budou neveřejné a nebudou nijak využívány), jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu.

Jak si účet aktivujete?

1) Pokud již máte registraci z tohoto diskusního fóra či jiného od eSports.cz, jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   liborv1  | 10.3.2016, 16:22 | Nick | Datum | Reagovat
Na internetu probíhá stále dost diskusí ohledně čtvrtfinálové série našich Zubrů s Motorem, různá videa vytržená z kontextu a pak na to navazují komentáře které negativně působí na náš klub což mě dost mrzí. Ono pravda bývá někde většinou uprostřed, když vzpomenu na minulé sezóny ještě ve 2.lize, taky pro nás byla téměř povinnost ve čtvrtfinále porazit třeba Opavu, pro nás byla povinnost taky postoupit, pokud možno co nejrychleji, co nejméně se u toho nadřít a pokud možno nezranit. Jenže realita byla leckdy jiná, hokej v play-off kolikrát hodně bolí, je v něm plno emocí atd. Tím bych chtěl tak trochu apelovat na naše vedení klubu, aby se tu naši vysoko nastavenou laťku v letošní sezóně pokusili ještě více posunout(je jasné, že vše je dnes o penězích), na druhou stranu nedá se postavit kvalitní mužstvo jen na střídavých startech, protože o startu hráče pak rozhodují jiní a když zrovna je hodně potřeba nemusí být k dispozici. Už teď po sezóně se pomalu ale jistě začíná skládat mužstvo pro další sezónu, přeji vedení klubu šťastnou ruku, aby se naše mužstvo ještě více té špičce WSM ligy hokejově přiblížilo.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.