ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň (sobota 17:00) | Ml. dorost: HC ZUBR Přerov - Aukro Berani Zlín (ODLOŽENO)
AUKCE >>> Vydražte si jedinečný zubří růžový dres! Nikde jinde něco podobného neseženete!
ANKETA >>> Podpořte Jakuba Šlahaře v anketě Gól měsíce WSM ligy!

Kapitán plní svou misi: Tomáš Sýkora vyjede se Zubry k dalším prvoligovým bojům

Kapitán plní svou misi: Tomáš Sýkora vyjede se Zubry k dalším prvoligovým bojům
P ř e r o v – Jméno jedné z nejzkušenějších opor týmu Zubrů se nemění. Ve svém působení v rodném Přerově pokračuje i kapitán modrožlutých Tomáš Sýkora. Je tak už sedmým potvrzeným hráčem na soupisce HC ZUBR Přerov pro novou sezonu 2017/2018.

Následující měsíce budou pro Tomáše Sýkoru třetím po sobě jdoucím hracím ročníkem, který v Přerově stráví. V loňské sezoně to ostřílený matador neměl vůbec jednoduché. Neplánovaně se musel podrobit operaci srdce, což jej od hokeje na čas odpoutalo.

Na ledová kolbiště první ligy se však dokázal vrátit a jako správný kapitán vedl přerovský celek do bitev předkola play-off, v němž žlutomodří pokořili Prostějov, i do důstojných čtvrtfinálových partií s Českými Budějovicemi. Celkově si Sýkora v uplynulé sezoně připsal za Zubry 44 startů, během nichž si přišel na sedm branek a 13 asistencí.

„Jsme samozřejmě rádi, že se nám podařilo s Tomášem dohodnout na další sezonu. Jako Přerovák a kapitán týmu je důležitým článkem mužstva jak na ledě, tak i v kabině, kde by měl předávat zkušenosti mladým. Po komplikovaných zdravotních problémech by již měl být v pořádku, proto doufáme, že mu zdraví vydrží a bude platnou součástí našeho týmu,“ prohlásil k pokračování spolupráce s osmatřicetiletým útočníkem sportovní manažer HC ZUBR Přerov Pavel Hanák.