Další úspěch mladšího dorostu! Zubři ovládli Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě

J i h l a v a – Začátek soutěží se blíží, ale ještě stále je aktuální fází příprava. Mladší dorost se před boji v ELIOD Extralize představil na druhém turnaji a opět si počínal skvěle. Po domácím vítězství triumfoval také na Memoriálu Jaroslava Pitnera v Jihlavě!
Zápasy se hrály na 2 x 20 minut čistého času a každý poločas byl brán jako samostatné utkání s bodovým hodnocením. Vítěz bral dva body a při remíze si obě mužstva připsala jeden. V play-off se hrálo na 2 x 20 minut čistého času, vyjma zápasu o 5. místo, který se hrál na 3 x 20 minut čistého času.

Obsazení turnaje

Skupina A: HC Dukla Jihlava, HC ZUBR Přerov, Bílí Tygři Liberec
Skupina B: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HCM Warrior Brno

Výsledky Zubrů na turnaji

sobota 19.08. 11:00 Skupina A HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov 1:3, 2:1
Branky: 17. Mihulka, 22. Polodna (Havel), 24. Havel (Mihulka) – 13. Ryšavý (Gréč), 14. Kolařík (Hanák, Kleniar), 16. Tarnoczy (Ryšavý), 23. Chytil (Kleniar).
sobota 19.08. 14:00 Skupina A HC ZUBR Přerov – Bílí Tygři Liberec 2:0, 5:1
Branky: 5. Hanák (Zeman), 7. Raška (Svozil, Kolařík), 21. Ryšavý (Ministr), 22. Šilhavý (Petr), 25. Ryšavý (Tarnoczy, Zeman), 29. Kleniar (Hanák, Svozil), 31. Ryšavý – 15. Rossmy (Měchura).
neděle 20.08. 09:00 Semifinále HC ZUBR Přerov – HCM Warrior Brno 4:0
Branky: 9. Holík, 11. Svozil (Tarnoczy), 30. Tarnoczy (Ministr, Svozil), 34. Chytil (Hanák, Zeman).
neděle 20.08. 15:30 Finále BK Havlíčkův Brod – HC ZUBR Přerov 2:3
Branky: 9. Rauš (Besmák), 13. P. Vacík – 22. Tarnoczy, 36. Svozil (Tarnoczy), 40. Ryšavý (Svozil, Tarnoczy).

Ostatní výsledky

Skupina A: Liberec - Jihlava 1:3 a 0:6
Skupina B: Havl. Brod - Žďár n/S 2:0, 0:1, Žďár n/S - Warrior Brno 2:2, 2:2, Warrior Brno - Havl. Brod 1:4, 2:0
Semifinále: Havl. Brod - Jihlava 4:0
O 5. místo: Liberec - Žďár n/S 5:6 (SN)
O 3. místo: Jihlava - Warrior Brno 3:0